Редактор: Юлия Георгиева
e-mail: [email protected]
кадър Нова тв
Аз като човек, изкарал много тежък К19, ще си нося една маска в джоба поне още година. Защото ако видя, че някой около мен кашля, ще си я сложа веднага. Но и на мен ми дотежаха тези маски толкова дълго време.
Това коментира пред Нова тв Емил Димитров - Ревизоро.
Не ми харесва това, което в момента се предприема като стъпки. Две години ни лекуваха само по телефона от такава тежка болест, а сега изведнъж е необходим републикански консултант. Че то ако се разболее някой, ще трябва да обиколи десет болници, за да му дадат направление и така ще зарази още десетки хора, докато търси подходящия лекар. Не смятам, че след две години борба с тази болест, лекарите ни са слаби, коментира той.
С тези маски ужасно много замърсяваме природата. Радвам се, че вече по-малко боледуваме и вярвам, че хората вече имат рефлекс. Ако трябва, пак ще сложим маски, но вече ни натежа тази мярка, допълни той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина бившият директор на Пловдивския архив
Дата: 11/05, 23:14
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 23:10
Тръмп спира федералните данъци върху горивата
Дата: 11/05, 23:07
Дават ход на делото срещу 21-годишния Михаил, обвинен за смъртта на Йоана
Дата: 11/05, 23:00
Внесоха законопроект за по-строга забрана на китайските автомобили в САЩ
Дата: 11/05, 22:52