Кадър Ани Цолова, ФБ
Ани Цолова може да се завърне в bTV до няколко седмици. След уволнението на Биляна Гавазова сутрешният блок на телевизията има нужда от водеща, а нюзрумът не разполага с подходящ човек, който да заеме тази длъжност, пише в. "Уикенд".
За позицията най-вероятно ще бъде поканено едно от предишните лица на предаването - Ани Цолова.
Връзките на Ани Цолова с bTV никога не са били прекъсвани, въпреки че журналистката напусна телевизията още преди 9 години. Това се случи през лятото на 2013-та, когато в разгара на антиправителствени протести предаването беше спряно.
Тогавашните водещи - Ани Цолова и Виктор Николаев, се преместиха в NOVA.
Въпреки че изкара в NOVA цели 4 години като водеща на “Здравей България”, Цолова продължава да поддържа приятелски отношения с колегите си от bTV, включително с Антон Хекимян, който наследи нея и Виктор в “Tази сутрин”, а днес вече е шеф на новините в телевизията.
В момента Ани Цолова се занимава с обучения по поведение в публичното пространство, които обаче не вървят добре.
Преди две години тя стана преподавател по ораторско майсторство в Нов български университет, но и там заплатата едва ли може да се сравни със сумата, която Хекимян би е предложил.
В bTV имат спешна нужда от нова водеща на сутрешния блок. Златимир Йочев за момента се справя добре сам в ефир, но предаването е прекалено трудно, за да бъде само с един воде
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божидар Божанов: Няма да подкрепим бъдещото правителство
Дата: 06/05, 10:33
Всички видове изтребители в родната ни армия ще бъдат в небето днес за Денят на храбростта
Дата: 06/05, 10:26
Пролетен фестивал ще се проведе днес в Морската градина на Варна
Дата: 06/05, 10:18
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов: За балистична заплаха ще разчитаме на колективна защита
Дата: 06/05, 10:081 Коментар
Президентът Йотова: Най-важната дума днес е "благодаря"
Дата: 06/05, 10:001 Коментар