кадър: Бтв
Наскоро казах, че има проблеми, че е трудна коалиция, но няма как да не е трудна при това, че сме толкова различни помежду си. Не извиваме на никого ръцете, но не сме съгласни да бъдат унижавани хората. Видяхме какво се случи с г-н Каримански и то е много показателно. Това заяви в интервю за бТВ Ива Митева от „Има такъв народ“.
„Присъствала съм на много коалиционни съвети и аз самата съм разговаряла с много колеги и от парламентарните групи, и от коалиционните ни партньори. Не съм чула една дума срещу г-н Каримански, напротив чувах подкрепа. Дори в кулоарите чух подкрепа от колегите от БСП, видяхме какво се случи“, допълни тя.
Според нея това е дошло от вицепремиера и министър-председателя.
„Това е основната атака, не мога да разбера защо. Явно този пост им е много ценен“, предположи Ива Митева и добави, че при нова процедура от ИТН отново ще издигнат кандидатурата на Каримански за шеф на БНБ
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж e осъден за купуване на гласове в Плевенско
Дата: 12/05, 17:33
Тръмп: Куба е провалена държава и се движи само в една посока - надолу
Дата: 12/05, 17:041 Коментар
Затвор за управител на транспортна фирма и механик за трагедията с тир в Айтос, при която загина жена
Дата: 12/05, 16:55
Българин загина при катастрофа с мотор в Гърция
Дата: 12/05, 16:48