Снимка: петел
Капитанът на Черно море Тича Веселин Георгиев официално обяви, че след този сезон слага край на кариерата си. Именно заради него "моряците" решиха да довършат шампионата, въпреки финансовите проблеми.
Ето и какво написа след решението Георгиев в социалните мрежи:
"Всяко начало си има и край. Утре - сряда, 20.04.2022 срещу отбора на Черноморец Бургас ще изиграя последния си мач пред варненска публика. Това е и последният ми сезон като професионалист. След 19 години в мъжкия баскетбол е време за почивка. Благодаря на всички, с които ме срещна любимата игра и се надявам да се виждаме и в бъдеще. Искрено желая отборът на Черно море Тича да се съхрани и да става все по-силен.
Очаквам Ви в залата и бъдете здрави! За мен беше удоволствие!"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43
ПП: Радев го няма в парламента, очевидно му е неудобно да участва в свалянето на охраната на Пеевски и Борисов
Дата: 07/05, 11:40
Клисурски: Състоянието на държавния бюджет е адекватно на ситуацията, в резерва има 6,8 млрд. евро
Дата: 07/05, 11:33
Днес гледат мярката за неотклонение на литовката, наръгала четирима във Варна
Дата: 07/05, 11:281 Коментар
Васил Велев за "мизерията в България" към Виктор Николаев: Сигурно не ходиш на ресторанти? Вижте уличните котки - те са дебели
Дата: 07/05, 11:242 Коментара