Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър Нова Тв
Разкриха първи подробности за жестоката трагедия на връх Великден, при която мъж преби жената, с която е живеел и сложи край на живота си в къщата си в село Петърч.
"Информацията, с която разполагаме към момента, е малка. Какво знаем? В къщата зад мен, която виждате, се е случила фаталната случка, а именно млад мъж се е барикадирал и се самоубива. Преди това обаче в Костинброд той се скарва с жената, с която живее на семейни начала и й нанася побой. След което тя тръгва да бяга и по пътя си среща патрул на полицията. В това време мъжът идва и се барикадира в къщата си в село Петърч, за която знаем, че е купил в последните месеци. Тогава към мястото тръгват психолози и служители на МВР, но преди да дойдат тук обаче, те чуват един изстрел. Именно с този изстрел мъжът се е самоубил. Това е всичко, с което разполагаме като информация до момента. Не знам какви са причините за конфликта и оставаме на място, за да проследим и каква ще е официалната позиция на МВР по случая", заяви от мястото на трагедията репортерът на Нова Тв Ванина Недкова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Много важен мач днес за "Черно море" на "Тича"
Дата: 09/05, 11:22
Надежда Нейнски за 10-годишното споразумение с Украйна: „Това не е договор, а меморандум за намерения"
Дата: 09/05, 11:15
Бившият служебен министър Емил Дечев: "Притеснително е, че този човек никога не се е изказвал относно проблемите в съдебната система"
Дата: 09/05, 11:07
Шефовете на Формула 1 се разбраха за промени
Дата: 09/05, 11:00
Путин: Ние ще победим!
Дата: 09/05, 10:591 Коментар