Мениджърът на Явлена – Варна Христо Цветков прие една от най-значимите бизнес награди в България


Дата: 29/04, 19:00

Явлена се нареди сред изключителните търговски марки, които се открояват и доминират над всички останали в рамките на националния пазар. Честта да приеме заслуженото отличие получи Христо Цветков, управител на Явлена – Варна.

 

Повод за местна гордост даде церемонията по връчването на осмите награди на най-силните потребителски и бизнес марки на българския пазар на глобалната организация Superbrands. Събитието се състоя на 20 април 2022 в Sofia Event Center. Честта да приеме престижното отличие беше отредена на топ мениджъра на Явлена – Варна Христо Цветков. Агенцията за недвижими имоти с 30 годишен опит в бранша се нарежда сред любимите марки на България за втори път. Компанията започва своя път към върха с едва 11 служители, за да се нареди днес сред лидерите на пазара с над 300 експерти в областта на недвижимите имоти и с офиси в 13 от най-големите български града. Явлена е част от Националното движение „Недвижими имоти“ и член на двете най-големи европейски асоциации в областта.

Благодаря на организаторите за тази прецизна селекция на най-добрите марки в България. Това, че националната ни компания получава този приз именно в годината на своя 30 годишен юбилей ни прави изключително горди.“ – сподели г-н Цветков от подиума на наградите Superbrands.

Методиката на подбор и оценяване на брандовете е универсална за всички 80 страни, реализиращи промоционалната програма Superbrands. Селективният процес се осъществява на два етапа: чрез конфиденциално гласуване на членовете на независимото експертно жури – Борда на Superbrands Bulgaria, и чрез национално гласуване на потребителите в интернет, осъществено в партньорство с водещия институт за пазарни проучвания GfK Bulgaria. Това дава възможност експертното мнение да се разгледа успоредно с мнението на потребителите.

В процеса на оценяване експертите и потребителите се ръководят от дефиницията и критериите на световната организация за Superbrands. Наградените марки са разделени в две категории - Business-to-Consumer and Business - to -Business. За четвърта поредна година беше връчена и почетна награда за принос в промоцията на бранда България по света. Тази година наградата получи Българският ансамбъл по художествена гимнастика, който за първи път спечели златото на Олимпийските игри в Токио.

 

*публикация


 

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тази нощ мощно слънчево изригване
Дата: 03/01, 02:00

Германците: Все по-малко се държи на точността
Дата: 03/01, 01:30

3 януари 1957 г. - Първият електрически часовник, захранван от батерия
Дата: 03/01, 01:03

Детското отделение на болницата в Горна Оряховица е запълнено на 75%
Дата: 03/01, 00:45

Миналата година е била най-топлата и с най-много слънчеви часове във Великобритания
Дата: 03/01, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия