Снимка: Chernomorepfc.bg
Наставникът на Черно море Илиан Илиев коментира равенството 1:1 със Славия. Бившият национал беше категоричен, че отборът му ще продължи да се бори за третото място.
"След нашия гол отборът на Славия малко се активизира, но мисля, че контролирахме нещата. Допускаме грешка в ситуация, за която сме тренирани, не направихме нещата както трябва и Славия се възползва. След това опитахме да атакуваме, но не стана. Искахме да водим мача, да търсим втори гол и съжалявам, че не успяхме да задържим преднината. Винаги когато единият отбор поведе, другият се активизира, а ти се прибираш малко. Славия има добри индивидуални изпълнители, трябваше да се подсигуряваме по фланговете, играем на чужд терен, получиха ни се нещата до гола, диктувахме случващото се на терена.
Със сигурност може да се играе по-добре, през зимната пауза не успяхме да вземем хора, които да заместят отсъстващите в атака, това донякъде повлиява в завършващата фаза. Опитвахме се високо да ги пресираме, защото Славия е отбор, който върти добре фланговете. Не съм гледал ситуацията за дузпа, нали има ВАР. Претенция имаме за картона на Влатко Дробаров, който му е пети и ще пропусне мача с Левски. Лека ситуация беше, но не можем да го върнем.
На три точки сме от Ботев Пловдив. Беше по-добре да вземем пълния актив от точки, но се надявам да продължи по същия начин битката в шестицата. Със сигурност ще се опитаме да победим Левски, горе-долу за месец ще изиграем три мача, Славия сега ще почива 13 дни, можехме да играем през три дни и да се даде по-голяма почивка. Тези хора със сигурност не мислят за футболистите, а просто да се нагласи някаква програма, това е положението", коментира Илиан Илиев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10
Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05
Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар
НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01
“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59