Напрежение пред паметника на съветската армия в София расте! Костадинов се появи с озвучителна уредба


04/05/2022, 18:26

кадър Фейсбук/"Дневник"

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

Сериозно напрежение се създава в момента пред паметника на съветската армия в София. То е между граждани, които са против съществуването на монумента, които искат да го опаковат в цветовете на знамето на Украйна. От другата страна са привърженици на „Възраждане”, които се опитват да им попречат. На мястото има сериозно присъствие на полиция, която се опитва да спре потенциалният сблъсък между двете групи.

Костадин Костадинов от „Възраждане” и негови последователи са на мястото с озвучителна уредба, от която обвиняват управляващите и привържениците на украинската кауза в предателство. От другата страна пък постоянно се чуват скандирания „Тук не е Москва!”, „Путин е убиец” и „Червени боклуци!”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия