Превозвачи: Държавата не е на премиера или ПП, а на българските граждани


05/05/2022, 16:46

кадър Нова тв

Държавата не е на премиера, а на българските граждани.

Това заявиха превозвачите, след като по техни думи, били помолени да напуснат заседанието в Министерски съвет. Йордан Арабаджиев напомни, че на 10 май ще се проведе протест на превозвачите.

Тук зад мен са българската организация на шофьорите, БАСАТ, Европейския транспортен клъстер, Конфедерацията на автобусните превозвачи, Камарата на автобусните превозвачи, Камарата на автомобилните превозвачи в България, Националното сдружение на българските превозвачи и Съюза на международните превозвачи. Хората зад мен оперират с над 25 000 тира и автобуса и считаме, че представляваме сериозна част от транспортния бранш”, заяви Йордан Арабаджиев, Изпълнителен директор на Съюза на международните превозвачи, след заседание на МС, предаде Нова тв.

“В тази връзка приканваме всички наши колеги да се присъединят към протеста ни на 10 май”, заяви Арабаджиев.

От бранша казват и следното: “Току що бяхме помолени да напуснем срещата, защото министър-председателят заяви, че в тази зала той ще определя правилата и той казва какво се случва и ако на нас не ни харесва това, което говори, можем да станем и да си тръгнем. Ние това и направихме. Съжаляваме, но държавата не е на министър-председателя. България не е на “Продължаваме промяната”, България не е на нито един министър. България е на всички нас – българските граждани”.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 03:20

Рожден ден празнува легендарният щангист Александър Върбанов
Дата: 09/05, 03:00

"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар

Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия