Снимка chernomorepfc.bg, видео Диема Спорт, gong.bg, vbox7.com
Илиан Илиев изрази съжаление, че не са успели за вземат точки от днешния мач на "Тича".
Треньорът на Черно море Илиан Илиев призна, че домакинската загуба с 0:1 от Левски е болезнена. Според него мачът е бил равностоен, но неговият отбор не се е възползвал от създадените положения пред вратата на съперника.
“Боли от такава загуба, защото мачът бе равностоен. Равният може би щеше да е реалният резултат. Втори двубой допускаме да ни отнемат точки от ситуации, в които трябва да бъдем концентрирани. Създадохме достатъчно положения да отбележим, но не съумяхме. Съжалявам за усилията на футболистите. Успяхме да неутрализираме Левски в голяма част от мача. Заслужавахме малко повече в този мач, но липса на концентрация в един момент ни костваше загубата.
След мача с Ботев беше малко трудно да се съберем, но имаме опитни играчи и трябва да се справим. В някои ситуации може да падне гарда, като губиш така точки. Нашата работа е да търсим футболисти за заместници на напускащите. Като Дробаров и Пабло Гарсия, които са с изтичащи договори. Трябва да се изтъкват футболните неща, а не да се натъртва на омразата”, каза Илиев пред Диема Спорт, цитиран и от gong.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Главният секретар на МВР Георги Кандев: Истината е, че храбростта рядко идва с гръм. Тя започва с малък избор
Дата: 06/05, 12:33
Затварят временно ул. „Вълноломна“ на 7 май
Дата: 06/05, 12:23
Джон Малкович получи хърватско гражданство
Дата: 06/05, 12:151 Коментар
След сканиране на свлачището край Смолян се появиха още по-големи проблеми
Дата: 06/05, 12:031 Коментар
Николай Денков: Държавата трябва да се грижи за техническото оборудване на армията
Дата: 06/05, 11:504 Коментара