Редактор: Александър Дечев
e-mail: [email protected]
Кадри: БТВ
Водещият на "Преди обед" по БТВ Сашо Кадиев направи изненадващо разкритие. Първото си самостоятелно телевизионно интервю в предаването той е направил преди 8 години с Благовеста Бонбонова, която стана известна в последните два месеца с участието си в "Ергенът". Кадри от тогавашната им среща бяха пуснати преди минути в ефира.
_%20768x%201366.jpg)
"Истинската ми фамилия е Цакова. Обикновено когато хората ме виждат за първи път, правят асоциация с бонбон", разкрива тя тогава за фамилното име, с което е популярна. "Може би защото наистина си сладка като бонбонче, и защото си малка", отговаря й Кадиев. Въпросното интервю е излъчено на 19 февруари 2014 г., когато Блага е на 24 години, а актьорът - на 30.
_%20768x%201366.jpg)
"На 24 бях влюбена, загубена. Аз съм си такава, наивничка и лесно се влюбвам. Тогава и на мен ми беше първо интервю в телевизионно студио", спомни си тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 08:30
Полицията издирва непълнолетни, заподозрени за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 10/05, 08:26
Путин: Русия може да започне "цивилизован развод" с Армения
Дата: 10/05, 08:21
Бургас посреща честната ръка на Свети Георги Победоносец
Дата: 10/05, 08:21
Борисов с виц за Гълъб Донев: Ще прави бюджета перо по перо
Дата: 10/05, 08:17