Министър Караджов: Пътищата струват пари и те винаги се плащат, въпросът е кой, колко и какво


09/05/2022, 18:13

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected]

кадър бТВ

Поддръжката на пътищата струва 1 млрд. лв. Те трябва да се съберат отнякъде. Независимо дали инавате транзитно или ежедневно, пътищата толкова струват. 

Това коментира в ефира на бТВ вицепремиерът Гроздан Караджов. 

Независимо какво се случна този милиард си отива за пътищата. Честно ли е да отива от данъците на хората, които разчитат, че парите им отиват за здравеопзване или образования. Безплатен обяд няма. Трябва да си дадем сметка, че това се плаща и излиза отнякъде. Вие ме питате, дали си струва главоболието. Да, разбира се, че си струва. Аз съм министър и това ми е задължение към хората. Ама щели да ми искат главата, ами да ми я искат. Аз смятам,  че така е справедливо и докато мисля така, аз лично няма да си подам оставката, посочи той.

Ако хората плащат 1/20 от стотинката за един хляб няма да взриви икономиката и не става дума за никаква инфлация или антикризисна мярка. Ако плащаме тези пари от данъците си, не е по-различно, посочи той.

  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Натоварено движение на граничния пункт "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 11/05, 07:30

Кабинетът внася законопроектите си за цените и съдебната власт
Дата: 11/05, 07:28

Путин заговори за край на войната в Украйна
Дата: 11/05, 07:18

Учени: Гласуването може да удължи живота
Дата: 11/05, 07:12

Църквата почита Светите братя Кирил и Методий
Дата: 11/05, 07:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия