57 украински бежанци потеглиха от Бургас с влак към Паничище


29/05/2022, 15:56

Снимка: Петел, архив

Започна преместването на част от украинските бежанци към базите на национални дружества. 57 души потеглиха от Бургас с влак към базата на БДЖ в Паничище. Те са били превозени от хотели в Слънчев бряг до гарата в морския град, където в 14:30 ч. композицията потегли по направление.

12 семейства са заявили, ще ще се придвижат към базата в Паничище със собствен транспорт. Украинците разказаха, че тази сутрин са били уведомени, че имат възможност да потеглят с влака.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01

Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57

Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53

Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44

Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия