Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър Нова Тв
Лошото е, че не стига, че влакът се движи като охлюв, със скорост 69-70 км, а толкова жертви има и накрая резултатът е ужасен. Така Виктор Николаев коментира катастрофата край Орешец, при която влак се сблъска с камион на релсите и на място загинаха двамата машинисти и шофьорът на превозното средство.
Можеше да има още много жертви, ако е влакът е карал с по-голяма скорост. Но, да, след завой, лоша видимост, тези храсти, ако ги нямаше, ако не беше пролетно време и не бяха разлистени, допълни Мирослава Иванова.
Големият въпрос е, че трябва да се обърне внимание на изграждането през годините на инфраструктурата. Навсякъде по света, при всяко усъвършенствуване и ремонт, гледаме да минава или отдолу, или отгоре, но такова пресичане няма, за да разчитаме на късмет, на светлинен, на звуков сигнал, бариера и резултатът го виждаме, допълни Николаев в „Здравей, България“ по Нова Тв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Турски тир се преобърна в района на монтанското село Крапчене
Дата: 11/05, 19:10
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 19:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 19:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 19:00
Спартак пусна в продажба билетите за градското дерби при дублиращите отбори
Дата: 11/05, 18:59