Снимка: Булфото
Председателят на ПГ на "Продължаваме промяната" Андрей Гюров даде първо изявление след обявеното от Слави Трифонов оттегляне на "Има такъв народ" от коалицията.
"Нямаме коментар на този етап, изчакахме да видим изявлението на Слави Трифонов. Това е нещо, което тепърва трябва да обсъдим в Изпълнителния съвет", каза Андрей Гюров пред БНТ.
"Ще си следваме приоритетите и целите, които сме поставили и ще видим в какъв формат могат да бъдат изпълнени. Това е ситуация, която не сме я търсили и попадаме в нея по принуда, и ще направим всичко възможно да защитим интереса на гражданите", каза още той.
Гюров заяви, че не е очаквал повече или по-малко от ИТН с оглед от случващото се в последните месеци. "Със сигурност от ситуацията гражданите нямат полза. Учудва ме, че поставят интересите на народа след интересите на политическите партии", каза още той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Песков: За Путин 9 май е натоварен и наситен работен ден
Дата: 09/05, 09:15
Между 1 и 1.30 евро на едро за сливи, и ябълки, и череши тази година в Кюстендилско
Дата: 09/05, 09:131 Коментар
Мъж е с изгаряния по ръцете и лицето след пожар от цигара в автомобил
Дата: 09/05, 09:00