Снимки: Булфото
Четирима души пострадаха при тежък пътен инцидент в София. Трамвай блъсна кола, спряла на релсите, за да пропусне пешеходци. Удареният автомобил пък помел пресичащите хора.

Инцидентът станал на кръстовището на ул. „Пиротска” и ул. „Димитър Петков”, съобщава "Novini.bg. На място, 7 минути след подаването на сигнала, пристигнали три екипа на Спешна помощ.

Пострадалите са четирима мъже. Единият от тях - на около 50 години, е изпаднал в кома. Настанен е в болница „Света Анна”.
Друг ранен - на 68, е откаран във ВМА със средно тежки травми.

В лекия автомобил пътували мъже на 21 и 52 години. И двамата са с контузии на главата и също са приети във ВМА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Диана Русинова: Втора подобна катастрофа като вчерашната на "Тракия" за по-малко от 24 часа!
Дата: 25/06, 14:02
Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
Дата: 25/06, 13:50
Все повече морски специалисти избират работата на брега
Дата: 25/06, 13:42
Лайънъл Ричи прекрати концерт след като се почувства зле на сцената
Дата: 25/06, 13:32
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 13:30