ПОД АСПАРУХОВ МОСТ: ИЗВАДИХА ТЯЛОТО НА УДАВНИК, ТЪРСЯТ САМОЛИЧНОСТТА МУ


10/07/2013, 13:44

Около 40-годишен удавник е бил забелязан вчера от рибари във водата под Аспарухов мост, съобщиха от пресцентъра на варненската полиция. Сигналът е бил подаден преди обяд. На мястото е изпратен екип на Гражданска защита, който е извадил тялото, а полиция и съдебни лекари са направили оглед. Следи от насилие няма. Причината за смъртта е удавяне. По тялото няма травматични увреждания, които да подскажат, че мъжът се е хвърлил от моста. Но липсата на травми все още не е категоричен признак, че не става дума за самоубийство, посочиха специалисти. Смъртта според експерти е настъпила вчера. Сега се прави всичко възможно да се установи самоличността на удавеният мъж. Едва след като стане ясно името му, ще могат да бъдат изяснени обстоятелствата, довели до неговата смърт.

 

*снимката не е актуална

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43

Трафикът през граничните преходи и пунктове в страната тази сутрин
Дата: 24/06, 07:37

Ким Чен-ун: Северна Корея трябва да строи по два военни кораба годишно през следващите пет години
Дата: 24/06, 07:29

Хърватия се справи с Панама за първата си победа на Мондиал 2026
Дата: 24/06, 07:27

Двама загинали заради горещините в Испания
Дата: 24/06, 07:21

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия