ПОД АСПАРУХОВ МОСТ: ИЗВАДИХА ТЯЛОТО НА УДАВНИК, ТЪРСЯТ САМОЛИЧНОСТТА МУ


10/07/2013, 13:44

Около 40-годишен удавник е бил забелязан вчера от рибари във водата под Аспарухов мост, съобщиха от пресцентъра на варненската полиция. Сигналът е бил подаден преди обяд. На мястото е изпратен екип на Гражданска защита, който е извадил тялото, а полиция и съдебни лекари са направили оглед. Следи от насилие няма. Причината за смъртта е удавяне. По тялото няма травматични увреждания, които да подскажат, че мъжът се е хвърлил от моста. Но липсата на травми все още не е категоричен признак, че не става дума за самоубийство, посочиха специалисти. Смъртта според експерти е настъпила вчера. Сега се прави всичко възможно да се установи самоличността на удавеният мъж. Едва след като стане ясно името му, ще могат да бъдат изяснени обстоятелствата, довели до неговата смърт.

 

*снимката не е актуална

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в сряда 24 юни
Дата: 24/06, 05:00

Хороскоп за сряда: Телец - търпение; Лъв - уединение; Везни - отговорности; Стрелец - осъзнаване; Водолей - хаос
Дата: 24/06, 04:30

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00

На 24 юни 1947 г. за първи път е регистриран официално доклад за поява на НЛО
Дата: 24/06, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия