Милен Керемедчиев: Това правителство няма да оцелее


20/06/2022, 08:38

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: "Нова телевизия"

Бившият зам.-външен министър Милен Керемедчиев коментира актуалната политическа обстановка у нас. "Според мен това правителство няма да оцелее, защото дори в последния момент да има някакво напазаруване на депутати, надали са 121 или 122-ма, това блокираше работата на Народното събрание. Почваха едни игри с кворуми, едни пазарлъци, тоест в момента, в който няма едно солидно мнозинство, политиката, която трябва да се провежда, това правителство прехвърли горещата топка Северна Македония към парламента. Не само това, но и други такива важни теми ще стават заложник на едно плаващо мнозинство, на едни пазарлъци, което означава, че оттук нататък нивото на парламентаризма ще бъде много ниско, а нивото на доверие към тях ще е още по-ниско", каза той в сутрешния блок на "Нова телевизия".

"Не виждам някаква голяма драма в това "Възраждане" да си вдигне процента на подкрепа на следващите избори. Мен повече ме притеснява, че с г-н Стефан Янев ако той успее да влезе в парламента русофилските партии се увеличават", коментира Керемедчиев. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Затварят временно улицата към Морска гара Варна
Дата: 07/05, 08:51

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 08:50

Внимание! Таймери на онлайн магазини притискат потребителите за бързи покупки, за да не правят важни проверки
Дата: 07/05, 08:44

526 евро глоба и 3 месеца без книжка за семейство, спряло в аварийната лента на "Тракия" заради дете
Дата: 07/05, 08:311 Коментар

Южна Корея продължава с усилията си за мир със Северна Корея
Дата: 07/05, 08:23

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия