Снимка: Булфото
Ива Митева от "Има такъв народ" разкри, че продължава натиска към членове на партията. "Колеги през целия уикенд са засипвани със SMS-и", каза тя преди дебатите по вота на недоверие. Тя не посочи точен брой, но уточни, че обажданията са били и чрез други хора, съобщава "Нова телевизия".
„Не може с натиск да се управлява. Отделно, това показва и като че ли има голямо желание за връщане на политическото номадство,” посочи депутатът.
Тя обяви, че при вота на недоверие ще гласува по съвест. „Аз се чувствам облекчена, защото няма да продължа гласувам така, както ми кажат. Съвестта ми е чиста и ще гласувам така, както сметна, че трябва да се гласува.”
По думите ѝ, ако вотът мине, каквото и решение да се вземе за друг кабинет, за българските граждани ще е по-добре.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар
40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43