До 35 градуса в събота


02/07/2022, 04:00

снимка: Булфото

 

В събота ще бъде предимно слънчево, но след обяд и вечерта над западната половина от страната ще се развива купеста облачност и на места там ще превали краткотраен дъжд с гръмотевици. Ще духа слаб до умерен изток-североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 30° и 35°, в София - около 29°.

В планините ще бъде предимно слънчево, след обяд над масивите от Западна и Централна България с развитие на купеста и купесто-дъждовна облачност и на много места ще има краткотрайни валежи, в отделни райони с гръмотевици. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 26°, на 2000 метра - около 18°.

Над Черноморието ще бъде предимно слънчево, но в сутрешните часове на места ще има намалена видимост или ниска облачност. Ще духа слаб до умерен източен вятър. Максималните температури ще са 25°-28°. Температурата на морската вода е 24°-26°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Новаков: Търпението на евролидерите се изчерпва. Ако с Фицо и с Орбан са били по-търпеливи, Радев няма да има този комфорт
Дата: 21/06, 11:27

Незапомнена суша в Родопите: 4 хиляди декара ели са изсъхнали
Дата: 21/06, 11:211 Коментар

Даниел Вълчев: За първи път от доста време на мен ми е спокойно, когато българският министър-председател ходи в Брюксел
Дата: 21/06, 11:15

Двама тийнейджъри лежат "като безжизнени" край мол в Пловдив
Дата: 21/06, 11:05

В Северна Македония твърдят, че българите сами са запалили дипломатическите коли
Дата: 21/06, 11:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия