Тошко: Виктория показа, че ИТН не е казарма, в която разстрелват всеки, който мисли различно


13/07/2022, 09:58

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Колаж фейсбук, Дневник.бг

Вървят емоционални дебати по повод напускането на парламента от депутата на ИТН Виктория Василева. От парламентарната трибуна своето мнение изрази и Тошко Йорданов, който елегантно захапа и скандално напусналите тяхната партия депутати.

"Искам да изкажа благодарност към госпожа Виктория Василева за работата и за времето, през което бяхме заедно, а това, което прави тя, показа, че в парламентарната ни група хората са свободни и там няма някаква казарма, в която всеки, който мисли различно, бива разстрелван. Неща, които бяха казани от други хора по тоя повод. И другото, което искам да кажа е, че Виктория Василева като свободен човек постъпва както тя преценява, но постъпва достойно, напускайки Народното събрание, за разлика от едни други които постъпиха не толкова мъжки, колкото постъпи тя", заяви Тошко Йорданов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 02:50

Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30

УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия