Снимка: Булфото
Премиерът трябва да бъде излъчен от "Продължаваме промяната". Това заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова.
Тя и колегите й бяха на консултации при президента Румен Радев. "Декларираме нашата готовност – ако получим третия мандат, да положим усилия, за да има стабилно управление", заяви Нинова.
В отговор на въпрос на президента Нинова каза, че са категорични, че премиерът трябва да бъде излъчен от "Продължаваме промяната" и че предпочитат политически вместо експертен кабинет, за да се носи ясна политическа отговорност.
"Партиите и вътре в коалицията продължават да чертаят разделителни линии, така че партията, която ще вземе третия мандат ще има ключова роля. Вашето мнение е важно - готови ли сте и с кого да влезете в диалог и при каква програма, за да се формира устойчиво управление. Готови ли сте на разговори, и то не само вътре в управляващата коалиция", на тези въпроси очаква да чуе отговор Румен Радев по време на срещата с левицата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24
Германия подготвя забрана на електронните цигари за еднократна употреба
Дата: 09/05, 15:07
На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар