Стойчо Кацаров съзря отмъщение на ГЕРБ към него


22/07/2022, 19:02

Снимка: Булфото

Бившият здравен министър Стойчо Кацаров съзря отмъщение на ГЕРБ към него. Той написа коментар във фейсбук  след глобата, която му бе наложена от КПКОНПИ.

"Прочетох в една медия, че КПКОНПИ  ме глобява за това, че съм разглеждал с Ръководството на МЗ проект на наредба, който не е приет, а само обсъждан. Бил съм в конфликт на интереси с ЦЗПЗ, макар, че неприетивт проект не засяга по никакъв начин дейността на организацията. ГЕРБ си отмъщава за разкритията ,  "антикирупционният"  орган изпълни мръсната поръчка. Естествено, че ще обжалвам. Щр ги съдя и за набеждаване", пише той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10

Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06

Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01

Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00

Демерджиев: Доволен съм от Кандев, но НС решава кой да е главен секретар на МВР
Дата: 08/05, 13:56

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия