От АПИ предупреждават за затруднения по магистрала Тракия


23/07/2022, 20:26

снимка Булфото

От АПИ предупреждават за затруднения по магистрала Тракия.

До 26 юли /вторник/, от 7 ч. до 19 ч., движението от 132-ри до 135-ти км на автомагистрала "Тракия", в платното за София, ще се осъществява поетапно в една лента. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

Причината, която се изтъква, е: частични ремонтни дейности на асфалтовата настилка. Поради това трафикът ще е в лентата, свободна от строителни работи. Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и съобразена скорост и да спазват стриктно поставената пътна сигнализация, предаде plovdiv24.bg.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00

Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30

На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 03:10

Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия