Атанасова за Петков: Този объркан човек се извинява за всичко само с ГЕРБ. ПП май не искат да се състави кабинет 


25/07/2022, 08:36

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: БТВ

Председателят на парламентарната група на ГЕРБ Десислава Атанасова отправи остри критики към управляващите в оставка.

"Не ме карайте да коментирам този объркан човек Кирил Петков, който само с ГЕРБ се извинява за всичко. Той от 12 май миналата година е министър, а след това е и премиер. Всички служби и органи в държавата може да ги ползва както си реши и той ги ползва за някои теми. Но ако е искал да докаже корупция, ами нали Бойко Рашков заедно с него е вътрешен министър. Тези хора повече от година управляват и някой в момента да си търси индулгенция с ГЕРБ за това, че не могат да управляват, няма смисъл да коментирам. Аз не лъжа за разлика от други политици", каза тя в сутрешния блок на БТВ.

"По какъв начин може да окаже ГЕРБ или някоя друга политическа сила влияние на друга. Нека да мислим реално за нещата, които ни се случиха откакто тези хора управляват. Само преди година за всички г-н Станислав Трифонов беше символа на промяната. Те твърдяха, че заедно ще изчегъртат ГЕРБ, ще борят мафията, корупцията, какво ли не чухме. Сега вече година по-късно те търсят виновник в това, че не им се случи нито правителството, нито могат да се справят с нито една криза. Правителството се самосвали, защото Трифонов изтегли своите министри. След това е нормално опозицията да поиска вот на недоверие. После търсеха отделни депутати. Сега изведнъж всички са им виновни, че не могат да успеят, но по-важното е, че не искат да успеят, особено "Продължаваме промяната", коментира Атанасова.

"Такъв ръст в производството с милиарди за оръжие не би имало при друга ситуация. Нинова е длъжна да знае къде е последната точка на продажбата. България изнася ток и в огромни количества", добави още депутатката от ГЕРБ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00

Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55

Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49

Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42

Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия