Жестоко убийство в Микрево


30/07/2022, 19:03

Снимка Булфото

Ужасна трагедия се е случила в българско село.

Откриха 82-годишен мъж убит в дома му в с. Микрево, Община Струмяни, предаде БГНЕС.  В 11.10 часа днес на тел.112 е получен сигнал за намерен мъртъв мъж в двора на дома му в село Микрево, той е бил с травма на главата, съобщиха от пресцентъра на ОД МВР-Благоевград.

От криминалисти на ОДМВР-Благоевград са предприети незабавни оперативно-издирвателни действия, в резултат на които са задържани двама младежи от селото, чиято съпричастност към случая е в процес на установяване. Уведомена е ОП-Благоевград.

Работата по установяване на всички факти и обстоятелства, свързани с инцидента продължава.  Мъжът е бил бръснар в селото, черепът му е бил разцепен с остър и твърд предмет, най-вероятно брадва.

Трупът е транспортиран за аутопсия от съдебен лекар в Благоевград.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп обяви за удължаване на примирието с Иран
Дата: 21/04, 23:34

Журналистът Валерия Велева: "Все още нямаме дори юридически субект - партия "Прогресивна България" - тя е само учредена"
Дата: 21/04, 23:27

Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21

Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14

Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия