кадър: БНТ
Панайотов използва случая, за да покани столичани на скорошния си концерт на 10 август в София.
"Мижав интерес" – фразата, която се превърна в най-новата песен на Панайот Панайотов ще бъде представена за първи път в началото на август на „SPICE Music Festival“ в Бургас. Освен музиканта, зад най-новия му проект стоят още Криско и DJ Диан Соло.
Панайот Панайотов беше гост в студиото на „Денят започва с Георги Любенов“.
„Култовата фраза – „мижав интерес“ е моя. В песента се пее за една мацка, която се оказва шавлива. Главният герой ѝ дава съвет да има мижав интерес към всички други обожатели, но не и към самия него“, каза Панайотов.
По повод скандала с концерта на Кичка Бодурова певецът коментира:
„Тази ситуация я определям като дошла от небето и думи, които са поставени в моята уста от друг. Сега вече се забавлявам на случилото се, само в началото се ядосвах, а сега не искам да свършва“.
„Столичани ще ги забавлявам. Това за мен е един малък празник. Ще пея нещо старо, нещо ново“, разказа той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
След обяд над Черноморието ще превали
Дата: 13/05, 06:00
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50
Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30