Гълъб Донев: С професионализъм ще ограничим уродливи явления като купения и контролиран вот


12/08/2022, 11:24

Снимка: Булфото

Служебният министър-председател Гълъб Донев участва в Националното съвещание на МВР.

"Обществото очаква от нас подготовката и провеждането на честни и свободни избори. Когато има съчетание на политическа воля и професионализъм е напълно възможно да бъдат ограничени уродливи явления като купения и контролиран вот и различни изборни злоупотреби", каза той, цитиран от БНТ.

По думите му правителството ще направи всичко необходимо, за да бъде постигнато единодействие на национално и местно ниво в съпротивата с купения и контролирания вот.

По отношение на войната на пътя, премиерът Донев е убеден, че може да се сложи край на това.

"Всяко съобщение за катастрофа на пътя, която е отнела за пореден път човешки живот и е причинила страдание и мъка, ме изпълва с гняв. Настоявам да бъдем нетърпими към всеки, който не спазва правилата за движение и застрашава с поведението си човешки живот. Направете възможното и невъзможното, за да овладеем войната по пътищата в страната. Уверявам ви, че може да разчитате на пълната подкрепа на правителството и моята лична като министър-председател", подчерта Донев.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Саша Илич за "боя" със свой играч: Как да го пребия, човекът е 1.95 м и 100 кг
Дата: 09/04, 19:15

Въздушната линейка летя до Русе, но пациентът не беше транспортиран в София
Дата: 09/04, 19:05

Главният секретар на МВР: Колеги, не се прибирайте на празниците, за да спрем изборната мафия
Дата: 09/04, 19:00

Градушка удари Варна
Дата: 09/04, 18:561 Коментар

Тошко Йорданов срази Ризова: Замълчете и не говорете алангро
Дата: 09/04, 18:451 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия