снимка Булфото
Инцидентът на "Тракия" показа, че заедно можем да преминем и през най-тежките изпитания.
Катастрофата събра различни хора по местоживеене, по възраст, дори и по възгледи. Впечатлен съм от светкавичната реакция на всички, които не подминаха инцидента. Граждани и ангажираните представителите на институциите по проблема показаха рядко демонстриран синхрон. Това заяви премиерът Гълъб Донев преди заседанието на Министерския съвет, предаде Дарик.
Той благодари на институциите и лекарите, които са се отзовали на инцидента, които са били там, което е проява на човечност, не само на дълг.
Премиерът заяви, че от МВР очаква сериозен контрол. "Да обърнем внимание на живота - защото ако ценим живота, собствения и на този в насрещното платно, ще следваме закона вътре в нас".
Министерският съвет ще разгледа като първа точка преодоляване на бедственото положение в Община Своге, във връзка с безводието.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преподавателят по наказателно право в СУ проф. Пламен Панайотов: Въпросът не е кой ще прави номинациите, а какви хора ще бъдат излъчени
Дата: 12/05, 00:00
Двама убити и шестима ранени при стрелба в Ница
Дата: 11/05, 23:55
Гърция иска да ограничи масовия туризъм в популярни дестинации в страната
Дата: 11/05, 23:49
Виктор спечели тази вечер в "Като две капки вода", но не се класира във финалната четворка
Дата: 11/05, 23:42
Любослав Пенев отправи емоционален призив в личния си профил
Дата: 11/05, 23:35