Снимка: Петел, архив
Подпийнал гръцки шофьор е опитал да даде 100 лева на наши полицаи, които са го задържали. Той е в ареста на Свиленград, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Хасково.
Вчера, в 3.14 часа, на улица "Георги Райчев", катаджии спрели за проверка лек автомобил, шофиран от 47-годишен гражданин на южната ни съседка.
Последвал тест за алкохол с дрегер, който отчел 1,51 промила в издишания от водача въздух.
След довеждането му в управлението той извадил 100 лева и ги оставил на бюрото на униформените, за да осуети санкцията.
Последвало е незабавно задържане, като впоследствие с постановление на прокуратурата му е взета мярка на задържане до 72 часа, допълниха от полицията.
По случая тече досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:09
Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59
Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58
7 години затвор за лидера на руската опозиция "Яблоко" след пост в социалните мрежи
Дата: 25/06, 09:531 Коментар
Варна посреща Националната младежка конференция за бъдещето на младежкия сектор в България
Дата: 25/06, 09:53