снимка: Булфото
Мястото на катастрофата между цистерна и джип между Скравена и Новачене вече е обезопасено заради опасността от взрив, това съобщиха от Европейския център по транспортна политика.
Периметърът е 200 метра. По първоначална информация ударът е бил челен, пострадали са четирима възрастни и две момчета, на 12 и 14 години, като по-голямото е в кома.
По първоначална информация малко преди 19 часа челно са се ударили цистерна и джип, в който са пътували 7 души. Незабавно към мястото на инцидента са изпратени екипи на полицията, пожарната и спешна помощ., предава burgas24.bg.
Шестима пострадали са транспортират към болнични заведения. Предстои на мястото на произшествието да се извърши оглед и да се изяснят всички факти и обстоятелства довели до тежкия инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09
Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08
Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08
„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02
Кирил Петков за кабинета „Радев“: Хората зад ИТН свалиха моето правителство. Успели са да кадруват и днес
Дата: 08/05, 09:50