снимка: Булфото
Мястото на катастрофата между цистерна и джип между Скравена и Новачене вече е обезопасено заради опасността от взрив, това съобщиха от Европейския център по транспортна политика.
Периметърът е 200 метра. По първоначална информация ударът е бил челен, пострадали са четирима възрастни и две момчета, на 12 и 14 години, като по-голямото е в кома.
По първоначална информация малко преди 19 часа челно са се ударили цистерна и джип, в който са пътували 7 души. Незабавно към мястото на инцидента са изпратени екипи на полицията, пожарната и спешна помощ., предава burgas24.bg.
Шестима пострадали са транспортират към болнични заведения. Предстои на мястото на произшествието да се извърши оглед и да се изяснят всички факти и обстоятелства довели до тежкия инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Членовете на новия кабинет положиха клетва
Дата: 08/05, 11:18
„Мяра“: Над 50% от българите очакват нов бюджет
Дата: 08/05, 11:07
Камала Харис за войната с Иран: Тръмп не е идиот, той е опасен
Дата: 08/05, 10:58
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:501 Коментар
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:461 Коментар