Снимка Фейсбук, Стела Николова
Стела Николова обяви във Фейсбук, че е глобена заради протеста, в който участва срещу кризата с боклука в града:
"Продължението
Репресия срещу протестиращи от Община Варна!
Вчера ми бе връчено наказателно постановление, в което е документирана лъжа! Лъжа, на която бяха свидетели и журналисти! Глобена съм с 300 лв, за това, че дръзнах да кажа и протестирам срещу очевидното.
Не съм замърсявала алеята до сградата на общината, а протестирах там, заедно с други граждани, които също щели да бъдат глобени. Същевременно варненци продължават да качват снимки в социалните мрежи как очевидно единствената сметопочистваща фирма не се справя.
Естествено, че ще обжалваме тази лъжа, но нека хората си дадат сметка, че общински служители не се притесняват да издават документи с невярно съдържание!
Ще продължим и #СметЗаКмет по друг начин.
Решението на проблема със сметосъбирането е истински контрол и прекратяване на монополният договор с фирма, която очевидно не се справя!
Защо общината държи толкова на този договор ?"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 22:50
Левски вдигна 27-ата титла в историята си
Дата: 09/05, 22:45
Путин: Войната върви към своя край
Дата: 09/05, 22:332 Коментара
Балкан излъга Черно море след продължение
Дата: 09/05, 22:32
Ердоган: Европа без Турция е непълна и уязвима при управлението на кризи
Дата: 09/05, 22:19