Снимка Булфото
Трагедия в село край Пловдив.
Труп на мъж е открит в пловдивското село Милево, научи "Марица" от свои източници. Това е станало в събота вечерта, когато се е провеждал традиционен събор. По непотвърдена информация малко преди настъпилата смърт е имало сбиване и разправия между двама души - починалият и друг мъж.
След като тялото е открито, е подаден сигнал на тел. 112. На място идват линейка и разследващи. Медиците само потвърждават смъртта на мъжа. Той е на видима възраст около 40 години, научи още "Марица". Към момента няма официална информация от полицията и прокуратурата по случая. По информация на медията ни няма категорични данни и се работи по две възможни версии - убийство и нещастен случай. Тялото е изпратено в Съдебна медицина за установяване на точната причина за настъпилата смърт.
Местни твърдят, че между починалия и други двама от селото е станал зверски бой. Единият извадил нож и го използвал. Дали обаче това е причината за смъртта тепърва ще се установява. Има арестуван във връзка с откритото тяло, коментираха пред "Марица" жители на Милево.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Станимир Стоилов: Положението в нашата армия не е оптимистично
Дата: 06/05, 18:26
Пътник от заразения с хантавирус круизен кораб: Забраниха ни да слизаме, чакаме в открито море
Дата: 06/05, 18:18
Хиляди потърсиха изцеление в лечебен извор край Момчилград
Дата: 06/05, 18:14
Над 120 хиляди автомобила се връщат тази вечер в София
Дата: 06/05, 18:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 18:00