Снимка Pixabay
Двама мъже - на 40 и 43 години, са задържани в София при специализирана полицейска операцията на отдел "Наркотици" в ГДБОП на 7 септември, съобщиха от прокуратурата.
Иззети са около 2 кг марихуана, половин пресовка хероин (към 0,400 кг), близо 1,5 кг таблетки, представляващи амфетаминови производни и около 0,100 кг кокаин.
В жилището на единия от задържаните са открити марихуана, хероин и кокаин, както и около 35 000 лева, а два вида таблетки и марихуана – в апартамент на другия мъж.
Предстои Софийската градска прокуратура да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Таксиметрови шофьори от Варна към клиентите: Избирайте по-удобни места за качване
Дата: 24/06, 11:01
Майка с бебе и дете с ел. триколка се блъсна в паркирана кола
Дата: 24/06, 10:52
Самолетите на САЩ ще напуснат софийското летище до края на юни
Дата: 24/06, 10:451 Коментар
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40