кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
Георги Семерджиев не е отгледан от родителите си, а от МВР, това заяви в студиото на bTV журналистът Слави Ангелов. Той беше категоричен, че много повече от 40 полицаи са помагали на шофьора, който уби две жени при жестока катастрофа в София. Семерджиев е „отглеждан” около 15 години, като за много от нещата, които са му се разминавали, няма никакви следи.
Той коментира също, че голямата корупция в МВР е в районните управления. Там са служителите, които не само пазят автокрадците, а им казват и какви коли се търсят, коментира журналистът. Същото е и с наркотиците, добави Ангелов.
Корупцията в момента се мести към Гранична полиция, каза още журналистът. Изведнъж всички, които искаха да са в КАТ, решиха, че искат да са в Гранична полиция, коментира той. Слави Ангелов коментира също, че е много скептичен дали някой провинил се полицай сам ще напусне МВР, както призова служебният министър Демерджиев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в четвъртък 7 май
Дата: 07/05, 05:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 04:40
Хороскоп за четвъртък: Телец - ангажименти; Рак - спокойствие; Везни - кратко пътуване; Скорпион - проблеми; Водолей - внимание
Дата: 07/05, 04:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 04:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 04:00