Снимка Булфото
Тежък инцидент на пътя в столицата.
18-годишно момиче зад волана блъсна баща и две малки деца на пешеходна пътека в София. При задържането ѝ тестът за наркотици е отчел положителна проба, съобщават от МВР.
Инцидентът става снощи в центъра на София. Мъжът и едното дете са ударени, докато преминават на зебрата, бутайки велосипеди, пише Novini.bg.
4-годишно момиченце е настанено в болница с фрактури на бедрото и китката. Бащата е носил на гърба си и бебе и също е паднал при удара, но двамата са с по-леки наранявания.
Шофиралата 18-годишна е задържана за 24 часа и срещу нея е образувано досъдебно производство.
Пострадалият баща коментира пред БТВ, че преди да пресече на зебрата, заедно с детето изчакали, за да бъдат видени, но въпреки това колата не спряла.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31
Прокуратурата във Варна ръководи разследване за инцидента, при който мъже се стреляха и клаха на Кабакум
Дата: 22/06, 12:27
Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
Дата: 22/06, 12:25
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 12:20