„Година и половина по-късно все още няма отговор на въпроса: За какво бяха дадени от държавата по схемата „ин хаус“ 435 млн. лева за удълбочаване на плавателния канал море-езеро във Варна до 14,5 метра, след като е ясно, че такава дълбочина не би могла да се постигне по обективни причини? Защо парите са похарчени, а полза за пристанище Варна и икономиката на страната ни няма? Това са въпроси, които няколко пъти задавах от трибуната на 47-то Народно събрание, но все още няма подведени под отговорност . Този ще е и първият въпрос, който ще задам в следващия парламент, за да се знае кой е отговорен, кой и за какво точно е похарчил парите и ще искам да има наказани, за да върнем надеждата и справедливостта в България.“, заявява във видеообръщение водачът на листата на левицата във Варна Борислав Гуцанов.
Купуването и продаването на гласове е престъпление!
*публикация
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Земетресение с магнитут 4,2 разлюля тази сутрин Гърция
Дата: 22/06, 08:43
Десетки ранени, а 18 са в неизвестност след експлозия в най-големия газов терминал на Катар
Дата: 22/06, 08:36
Икономисти предупреждават за възможности за заобикаляне на новата данъчна формула за имотите
Дата: 22/06, 08:26
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 08:20
Метереолог: Мълнията удря от земята, не от облаците
Дата: 22/06, 08:151 Коментар