Снимка: Петел, архив
От полицията обявиха резултатите от специализираната акция в Кюстендилско. Екипите с участието и на Жандармерията, Инспекцията по труда, НАП и Областната агенция по контрол на храните са проверили 16 обекта, съставени са 20 акта, проверените моторни превозни средства са 157, а лицата – 209, съобщава БНР.
Съставените актове по Закона за движение по пътищата са 15, а фишовете - 28. Образувани са две преписки за нерегламентирана търговия с акцизни стоки, връчени са 12 предупредителни протокола като мярка срещу търговия с вот и купуване на гласове и по изборното законодателство.
Образувани са две бързи полицейски производства в Районното управление в Дупница за управление на МПС след употреба на наркотици, водачите са задържани с полицейска заповед - единият е на 26 години, а другият - на 21. Има и двама други задържани, каза говорителят на областната дирекция Катя Табачка: "Единият от задържаните се издирва от Интерпол, той е задържан в Кюстендил. Друго задържано лице има в Дупница по образувано досъдебно производство".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спешно търсят решение за изграждане на временен път заради 70-метровото свлачище между Смолян и Пампорово
Дата: 03/05, 09:12
Църковен празник е! Не подарявайте кърпички и не разливайте мляко
Дата: 03/05, 09:07
Агенцията по храните спря 18 тона опасни фъстъци, внесени от Египет във Варна
Дата: 03/05, 08:561 Коментар
Сланите унищожиха почти изцяло черешовата реколта в Кюстендилско
Дата: 03/05, 08:47
Босфорът край Истанбул днес остава затворен за транзитно корабоплаване
Дата: 03/05, 08:38