Снимка: ПФК Спартак
Наставникът на Спартак (Варна) Тодор Киселичков обяви след равенството (1:1) като гост на Септември, че резултатът е реален с оглед на показаното.
“С оглед на действията и събитията равният резултат е реален. Допуснахме нелеп гол. Имаха положения, които пропуснаха. Успяхме да се върнем в мача. През второто полувреме имахме ситуации, не успяхме да поведем. Те пропуснаха дузпа. Доста сложна ситуация при техния гол. Септември има високи футболисти. В доста корнери им отговорихме. Има го това нещо. Падат доста голове от статични положения".
"Искахме, бяхме подготвени, извоювахме си ситуациите. Доста добър удар на Ивей. Шанс, късмет - не мога да кажа. Тези неща са и до умения. Знаехме, че няма да държим кой знае колко топката. Създадохме, но за съжаление не успяхме да поведем в резултата".
Родни Антуи е добър футболист, излишно е да му правя реклама. Знаех, че ще изкара едно полувреме. Решихме да започнем с Родни и по някое време да влезе Ивей”, разкри Киселичков тактиката на Спартак (Варна), цитиран от "Гонг".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36
Найденов: Съдебната реформа в последните 10 години е понятие, което започва да се изпразва от съдържание
Дата: 08/05, 21:29