Борисов: Готов съм на всякакви компромиси в името на народа


04/10/2022, 12:31

Редактор: Юлия Георгиева

кадър Нова нюз

Ако някой е очаквал, че ще излезем да се изрепчим, че ние сме победители, няма да стане. Не това поиска народа. Ние имаме 67 депутати. Така че предлагам във всяка една сфера всяка партия да седне и да си каже програмата, а ние ще ги подкрепим. Включително съдебната реформа. Но реформа не се прави с имена, както искат от ДБ, а с реални промени. 

Това заяви Бойко Борисов. 

Лидерите няма да участват, като не искат другите. Ще е тежко, но ще излъчим по всеки ресор човек и ще преговаряме, ще търсим най-добрите решения. А после заедно ще търсим онези министри, които могат да ги реализират, посочи той.

Нека всички да помислят, да си представят как ще изглеждат нещата след два -три месеца, когато войната върлува с пълна сила, когато ще е студено, няма да е като сега, и кой ще е виновен. Аз съм готов на всякакви компромиси в името на народа. Оставям и другите да кажа какво мислят. Кого обичат - себе си ли, Путин ли, българския народ ли. Ясно и категорично, посочи Борисов. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



БФС: Спартак е изряден и преизпълни изискване на УЕФА
Дата: 08/05, 14:21

Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10

Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06

Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01

Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия