снимка: Булфото
34 водачи, качили се зад волана след употреба на алкохол, са установени само през вчерашното денонощие, съобщават от МВР.
18 от тях са шофирали с над 1,2 промила алкохол в кръвта. Под въздействие на наркотични вещества са засечени да шофират 10 души, допълват от БНР.
Причината за повечето водачи, установени да шофират след употреба на наркотици и алкохол, са завишените проверки, каза пред Нова телевизия заместник главният секретар на МВР Станимир Станев:
"Много зачестиха проверките за такива водачи и оттам се вдигна и бройката в абсолютна стойност на установените случаи. От началото на годината те са над 3300".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 07:10
Холанд с нови два гола за нова победа на Норвегия
Дата: 23/06, 07:08
Мбапе отново вкара 2 гола и подгони Меси
Дата: 23/06, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 23/06, 07:00
Слънчево и без вятър по Черноморието
Дата: 23/06, 06:00