Жани се нуждае от подкрепа, за да пребори коварна болест


23/10/2022, 20:28

Снимка pavelandreev.bg

Жанет Иванова се нуждае от вашата подкрепа, за да пребори коварна болест.

Ето какво казва написа тя в платформата pavelandreev.bg:

„След 2-годишна пауза, отново съм поставена пред изпитание… Обръщам се към вас с молба.

През 2017 година бях оперирана от онкологично заболяване на яйчника, който беше отстранен. Последваха поредица от химиотерапии,които дадоха добър резултат за период от 2 години. До 2020 година, когато болестта се завърна, само че в друг орган -далак. Следващата стъпка беше да се отстрани далака - естествено, премахнахме го. Подобно на случая от 2017 г.,се наложи лечение, химиотерапия, за което се обърнахме и към вас.

Няма да забравя как за 8 дни се събра цялата огромна сума за лечението ми, за което ще бъда вечно признателна и благодарна на всеки от вас.

И така, благодарение на лечението, всичко беше добре до преди няколко дни, когато бях на профилактичен преглед в клиниката в Истанбул. Там при ядрено магнитен резонанс се установи наличие на лезии в черния дроб, които е необходимо да се отстранят възможно най-спешно. Заедно с тях ще се премахне и левия яйчник и матката, защото там е първоизточникът на болестта и професорите препоръчват да се махнат.

За операцията, 1 ден в интензивно отделение и 6 нощувки в болницата са нужни 130 000 лева.
Макар и в тежките времена, в които живеем, вярвам,че е възможно сумата да бъде събрана. За да не се усложнят нещата и да стопираме болестта навреме, професорите определиха срок до 15 ноември, което предполага спешно събиране на средствата.

Времето е много малко, а сумата е огромна, дори звучи малко невъзможно, но аз вярвам, че всичко ще се случи по най-добрия начин. Ще бъда благодарна на всеки един от вас,отделил и малкото, за да ми помогне и този път.
Вярвам,че ме очакват много моменти,за които си струва. БЛАГОДАРЯ!“

 

Тези, които искат да помогнат, могат да разберат как да го направят, ако влязат ТУК

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Киселова: В кабинета "Радев" има нещо старо, нещо синьо и нещо ново
Дата: 08/05, 10:20

Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия