Редактор: Юлия Георгиева
кадър Нова тв
Цените на горивата постоянно лавират нагоре-надолу и не се знае какво ще се случва вбъдеще.
Това коментира пред Нова тв Марин Песаров, съсобственик на петролна база.
Отстъпката от 25 стотинки на литър за гражданите беше добра, работеше. Сега ако и бизнеса може да се възползва от някаква подкрепа, всички ще са още по-доволни. Но надявам се, че ако влезе тази мярка и за бизнеса, всички трябва да сме по-добре, посочи той.
Ако основния производител реши да отреагира на тази мярка за единия лев, който отива във фонда, тогава най-вероятно цената на горивата ще се вдигне, а държавата ще трябва да го плати този лев, посочи той.
Днес като се приеме цената на метана, надявам се тя вече да падне и така да си остане занапред, допълни той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00
Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55
Лекар от болница "Александровска" обяви гладна стачка
Дата: 26/06, 15:46