Редактор: Виолета Николаева
Даниел Божилов от ПП „Български съюз за директна демокрация“ говори по 7/8 тв за икономическата ситуация в България:
"Реално производителите купуват три пъти по-скъп фураж, три пъти по-скъпи торове, Това са спекулации и неадекватната политика на енергетиката.
Например това изваждане на битовите потребители на свободния пазар за ток. Ще плащаме на петорна цена. За човек, който се топли на ток, независимо какъв климатик ще ползва, тези 250 киловата са крайно недостатъчни. Излъгаха, че в цяла Европа било така, не, не е така.
България произвежда два пъти повече електроенергия, отколкото употребява, и на практика ако погледнем Саудитска Арабия е една държава, богана на петрол. И там няма нито един саудитец, който да не може да си напълни резервоара, да се окъпе в петрол, цените са символични. Една Норвегия е богата на газ и цените са символични. Ние произвеждаме два пъти повече ток, отколкото употребяваме, и правителството драпа да ни вкара там..."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 13/05, 10:47
Владислав Панев от ДБ за мерките срещу поскъпването: Още чиновници в администрацията - това ли ще е големият ефект
Дата: 13/05, 10:46
Напрежение и блокада на пътя при протест срещу ТЕЦ "Бобов дол"
Дата: 13/05, 10:42
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 10:40
Огромен пожар унищожи "туристическия "Кремъл" в Москва
Дата: 13/05, 10:371 Коментар