Снимка Булфото, архив
Митнически служители откриха 3.58 кг кокаин при проверка на лек автомобил на ГКПП Гюешево около 13 часа на 10 ноември, пише news.bg.
Под предната лява седалка на автомобила, пътуващ посока излизане от България, в специално изграден тайник са открити три пакета с бяло прахообразно вещество, което на полевия тест реагира на кокаин.
Общото количество наркотик е 3.580 килограма и е на стойност от 161 100 лева, която се определя съгласно постановление на МС за цени на наркотичните вещества за съставяне на съдебно производство.
Водачът на превозното средство С.К. е 21-годишен и е задържан за срок до 72 часа. По случая е образувано досъдебно производство, а Окръжна прокуратура- Кюстендил иска от съда обвиняемия да остане в ареста след изтичането на 72 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефовете на Формула 1 се разбраха за промени
Дата: 09/05, 11:00
Путин: Ние ще победим!
Дата: 09/05, 10:59
Натрупване на вода над свлачищния откос е причината за свлачището на пътя Смолян-Пампорово
Дата: 09/05, 10:58
Турция планира продажбата на тютюневи изделия да e с лична карта
Дата: 09/05, 10:52
Дара на сцената на Евровизия: Първи кадри от репетициите ѝ във Виена
Дата: 09/05, 10:48