кадър бТВ
Мъж нападна жена в колата й в София, задържаха го.
Инцидентът е станал днес по обяд на „Витоша“ пред очите на много хора, а нападателят е задържан в района на НДК минути по-късно. Свидетелите на нападението вече са разпитани, предаде бТВ.
Жената е чакала детето си да излезе от училище, когато вместо синът ѝ в колата влиза непознат мъж с медицинска маска и качулка на главата.
Пред нея не е вадил оръжие и не е искал пари. Един от свидетелите обаче, успява да подгони нападателя, но се отказва, след като мъжът е извадил оръжие.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29
Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15
Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08
49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04