Редактор: Виолета Николаева
"Да управляваш с гласовете на ГЕРБ е като да си управляваш с ГЕРБ. Чак такова лицемерие не съм предполагал. Асен Василев лъга нагло пред Цветанка Ризова. Като каза колко се била разраснала икономиката, пропускайки следните два факта:" - коментира политическата картина в страната Тошко Йорданов по 7/8 тв.
"Износът на България като пари е по-голям заради свръхпроизводството на оръжия, които изнасяме за Украйна и заради свръхвисоките цени на тока, тъй като България произвежда ток и го изнася навън, а на бизнеса, който работи на ток, му се реве. И държавата дава бонуси от свръхпечалбите от производителите на електричество.
И той лъже, че това било благодарение на доброто развитие на страната. Ако нямаше война в Украйна и нямаше такъв ток,.. инфлацията и цените на стоките са между 30-40 % по-високи. Някои не ги е срам. Човекът е страшно животно като вид." - добави водещият на "Студио Хъ".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски предупреди чуждестранните лидери да не присъстват на парада в Москва
Дата: 07/05, 21:291 Коментар
Депутат за новите министри: По делата им ще ги познаем дали стават или не
Дата: 07/05, 21:25
България има нов тото милионер
Дата: 07/05, 21:17
Първан Симеонов: Хората казват на Румен Радев, че не обичат крайностите
Дата: 07/05, 21:12
Журналист: „Прогресивна България“ спира популизма в парламента
Дата: 07/05, 20:57