Снимка: Булфото, архив
Бившият служебен премиер Стефан Янев, който е лидер на „Български възход“, заяви пред Нова телевизия, че търсенето на конфронтации в момента не е добре. Той напомни, че е в политиката, тъй като има достатъчно добро и мотивирано обяснение, пише Novini.bg.
Сега, по думите му, трябва България да се обедини, защото влиза от криза в криза. „Трябва да излезем от този омагьосан кръг, в който се намираме“, каза той относно политическата ситуация в страната от две години.
Според него, може да се направят компромиси. „Трябва да си дадем сметка. Действията и поведението на депутатите трябва да е в интерес на българските граждани“, заяви Янев.
"Не е време за етикети, а да се успокои държавата", категоричен е той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Първата гореща вълна за годината отне живота на 212 души в Испания
Дата: 25/06, 16:28
Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси
Дата: 25/06, 16:26
И в басейните спасители и медицински пунктове са задължителни
Дата: 25/06, 16:17
Акция на полицията в район "Приморски" във Варна
Дата: 25/06, 16:171 Коментар
КПС Астери с 13 медала от състезанието "Млад спасител" във Варна
Дата: 25/06, 16:01