Лорер, ПП: ББР пак става банка за приятелски фирми


01/12/2022, 13:39

кадър Народно събрание

Редактор: Веселин Златков

Българската банка за развитие вместо да подпомага малкия бизнес, отново се превръща в банка на приятелски фирми, това заяви от трибуната на парламента депутатът от ПП  Данел Лорер. Той обвини в декларация служебното правителство, че отстранява единственото професионално избрано ръководсво на държавната финансова институция.

Според Лорер, зад тези действия на служебното правителство стои президентът Румен Радев. "Изглежда юмрукът, вдигнат за борба със завладяната държава миналата година, се обръща и започва да натиска самите хора, които наистина заработиха в тази кауза", добави Лорер. Той заяви също,  че прокуратурата удобно бави разследването за сигнала по отношение на един от тези заеми на стойност от 150 млн. лв. за фирмата на "лицето, известно като Вълка".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 07:50

Лидерът на "Прогресивна България" ще получи мандат за съставяне на правителство
Дата: 07/05, 07:48

620 хиляди визи за руснаци са издадени от държавите в ЕС за 2025 г.
Дата: 07/05, 07:40

Движението през граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 07/05, 07:30

Напрежение преди 9 май: Москва предупреждава за евентуални ответни удари по Киев
Дата: 07/05, 07:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия